Erken yaşlanmaya karşı cilt bakımı önerisi

13.07.2022 13:35 Son Güncelleme: 13.07.2022 13:35Haber Deposu: İHA Mehmet Sait Dalmış, cilt bakımına ilişkin mühim açıklamalarda bulunmuş oldu. Cilt bakımının fazlaca mühim bulunduğunu belirten Dalmış, bakımın cildi sıhhatli tutacağını ve kişiye kendini iyi hissettireceğini açıkladı. Dalmış, “Cildinizden en iyi şekilde yararlanmak için, hususi ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünleri kullanmanız gerekir. Etkili bir cilt bakımı her şeyden ilkin erken yaşlanmayı önlemeye destek sunar.
Yaşlandıkça, kolajen üretimimiz yavaşlar ve bu da cilt sarkmasına ve göz ve ağız çevresinde kırışıklıklara niçin olabilir. Antioksidan içeren ürünleri tertipli olarak kullanmak, erken yaşlanmaya yol açan özgür radikalleri saldırmadan ilkin etkisiz hale getirerek savaşmaya destek olabilecektir. Bu aşamada ustalaşmış bir cilt bakımı hizmeti almanız, cildinizi koruyacaktır. Cilt bakımı, genel sağlığınızın ve refahınızın mühim bir parçasıdır. Bu bir tek iyi görünmekle ilgili değildir! Hem de iyi hissetmekle de ilgilidir. Tertipli cilt bakımı için süre ayırmak, stresi azaltmanıza, özgüveninizi artırmanıza ve yaşam kalitenizi artırmanıza destek olabilir” dedi. “Cilt bakımı bununla beraber mühim kazanımlar da getirir”
Cilt bakımının bununla beraber mühim kazanımları getirdiğini vurgulayan Dalmış, “Her şeyden ilkin tertipli aralıklar halinde cilt bakımı yapmak; genel görünümünüzü ve güveninizi geliştirecektir. Erken yaşlanmayı ve kırışıklıkları önlemenize destek olan nitelikli bir cilt bakımı bununla beraber cildinizi sıhhatli da tutacaktır. Biz Ankara’da da hizmet veriyoruz. Ankara’da cilt bakımı hizmetleri geniş bir halde sunuluyor. Böylece cildinizi erken yaşlanmaya, kırışıklıklara ve hatta cilt kanserine yol açabilecek güneş hasarlarından korumanız da mümkün olacaktır” diye konuştu.

Son Dakika Haberler