Fatmagül Fakı kimdir, kaç yaşlarında? Fatmagül Fakı hamile mi, eşi kim?

11.07.2022 13:11 Son Güncelleme: 11.07.2022 13:11 Fatmagül Fakı 2 senedir beraber olduğu Kerem Lafçı ile evliliğe ilk adımını attı. Katılmış olduğu yarışma programı Survivor’da Adriana Lima’ya olan benzerliği ile dikkatleri üstüne çeken güzel sunucu yarışmada uzun bir dönem kaldı.
Survivor’un sona ermesinin arkasından TV hayatına geçiş meydana getiren Fakı, magazin programlarında sunuculuk görevini üstlendi. Ek olarak Güneş’in Kızları adlı dizide de oyunculuk meydana getiren güzel yarışmacı 2 senedir Kerem Lafçı ile birlikteydi. Çift 25 Ekim’de yakın arkadaşlarının katılımıyla hayatlarını birleştirdi.
Fulya Terim, eşi Fatih Terim, kızı Buse Terim ve damadı Volkan Bahçekapılı ile beraber Fatmagül Fakı ve Kerem Lafçı çiftinin düğün törenlerindeki yerini aldı.
1990 Konya doğumlu olan Fakı, Aydın Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun olmuş hemen sonra kısa bir süre de hosteslik yapmıştı. FATMAGÜL FAKI HAMİLE Mİ?
Toplumsal medyayı etken şekilde kullanan Survivor Fatmagül, son paylaşımıyla gündem oldu. Sahilde eşi Kerem Lafçı ile poz veren ve ‘Anne’ yazan şapkası dikkatlerden kaçmayan Fatmagül Fakı, “Artık içimde tutamıyorum. Heyecanımız oldukça büyük. Güzel enerjinizi ve dualarınızı temenni ediyorum. Küçük kuşum seni sabırsızlıkla bekliyoruz. Rabbim isteyen her insana nasip etsin” notunu düştü.  

Son Dakika Haberler