Xiaomi Smart Band 7 Pro, raflardaki yerini aldı

11.07.2022 11:06 Haber Deposu: Donanım Günlüğü Xiaomi yeni akıllı bilekliğini Çin’de 60 dolara satışa sundu. Sadece akıllı bilekliğin Çin dışındaki fiyatının bunun üstünde olması umut ediliyor. Hatırlayacağınız benzer biçimde Smart Band 7 Çin’de ortalama 36 dolara sunulmuş, sadece ABD benzer biçimde değişik pazarlarda fiyatı 60 dolara kadar yükselmişti. Bu yüzden Xiaomi Smart Band 7 Pro’nun da Çin dışına çıktığında 60 doların üstünde bir fiyata haiz olacağını varsayabiliriz.
Çin’de piyasaya sürülen akıllı bilekliğin Çin haricinde ne süre satışa sunulacağı ile ilgili hemen hemen Xiaomi cephesinden resmi bir izahat gelmedi.
Smart Band 7 Pro’nun standart model ile arasındaki en büyük farklar; daha büyük olan ekranı, uzayan batarya ömrü ve gelişmiş GPS özelliği. 1.64 inçlik bir AMOLED ekrana haiz olan Smart Band 7 Pro, tasarımıyla akıllı saat modellerine oldukça yakın duruyor. Akıllı bilekliğin 235 mAh’a yükseltilen bataryası, averaj bir kullanımda 12 gün dayanıyor. Ek olarak bataryanın tekrardan doldurulması için bir saat şarjda kalması kafi oluyor.

Son Dakika Haberler